Apple Watch (38/40/SE/41/42mm) Lippa Nylonrem - Kolsvart
Lagerstatus
I lager
Returrätt: 365 dagar
Apple Watch Series 1/2/3 42mm
Apple Watch Series 10 42mm
Var uppmärksam på de nya 42mm modellerna.
Specifikationer:
Handled Storlek: 125 - 185 mm exkl. klocka
  • EAN
  • Artikelnummer
  • Typ
    Klockarmband
  • Märke
    Lippa
  • Färg
    Svart
  • Material
    Nylon
  • Handledsstorlek (mm)
Lippa
Specifikationer:
Modell
Apple Watch Series 1 / 2 / 3 38mm, Apple Watch SE (2020) 40mm, Apple Watch SE (2022) 40mm, Apple Watch SE (2023) 40mm, Apple Watch Series 4 40mm, Apple Watch Series 5 40mm, Apple Watch Series 6 40mm, Apple Watch Series 7 41mm, Apple Watch Series 8 41mm, Apple Watch Series 9 41mm, Apple Watch Series 10 42mm, Apple Watch Series 11 42mm, Apple Watch SE 3 (2025) 40mm